Traktory firmy John Deere są jednymi z chętniej pozyskiwanych na rynku. Wszystko to za sprawą bogatej historii firmy, która została założona już w pierwszej połowie XIX wieku oraz przede wszystkim dzięki wysokiej sprawności ciągników i łatwości w dostępie do szerokiego spektrum dostępnych części.

O firmie John Deere

John Deere należący do spółki Derre & Company powstał w 1837 roku w Stanach Zjednoczonych, stan Illinois. Założył je kowal i wynalazca, którego imię odziedziczyła marka. Krótko po rozpoczęciu działalności, Deere zaczął produkować ciągniki, mające sprostać najcięższym wyzwaniom. W latach 1907-1928 firma przeżywała prawdziwy rozkwit. W okresie tym jej sprzedaż wzrosła z 4,5 mln do 61 mln dolarów. Wtedy przedsiębiorstwo John Deere zostało liderem w sprzedaży traktorów. W czasie II wojny światowej John Deere zasłużył się produkując ciągniki wojskowe. Jednym z największych sukcesów jest ten z 2013 roku, kiedy jeden z traktorów  otrzymał wyróżnienie „101 obiektów, które ukształtowały Amerykę”. Nagrodę tę przyznał amerykański „The Smithsonian Magazine”. Obecnie firma prowadzi swą działalność na szeroką skalę. Posiada oddziały w 35. krajach na całym świecie. Aktualnie w sprzedaży oferuje między innymi znane ciągniki 5075E, 5090M, czy 6120 M. 

Części John Deere

Hasło przewodnie marki brzmi: Historia pełna sukcesu. Przyszłość pełna inspiracji. Zarówno za tę pierwszą część sloganu, jak i tę drugą odpowiedzialne mają być przede wszystkim części dostępne dla traktorów John Deere. Firma gwarantuje duże możliwości personalizacji oraz wymiany poszczególnych elementów. Ważnymi wartościami dla niej są wydajność, wygoda i bezpieczeństwo. Marka chwali się, że dostępne w sprzedaży części produkowane są przez tych samych specjalistów, którzy montowali elementy fabryczne. Stanowi gwarant jakości. Wśród gamy części, które możemy zakupić znajdują się między innymi: amortyzatory, belki boczne, zwrotnice, złączki, zębatki, także części układu zawieszenia czy układu hydraulicznego. Na każdy kupiony przedmiot jest korzystna gwarancja producenta. 

Related Post

Read More
Read More
Read More
Read More